Chybił - Trafił

Burlington

Awatar użytkownika

y/o

cm

brak odznak

Post »

Chybił - Trafił

Twoja postać prowadzi zbyt spokojne życie i przydałoby się odrobinę je ubarwić? A może wręcz przeciwnie, ale pomimo tego w dalszym ciągu chcesz dostarczyć jej dodatkowych wrażeń? W końcu im więcej zwrotów akcji, tym... lepiej? Nie czekaj aż Mistrz Gry przyjdzie do Ciebie! Po prostu skorzystaj z opracowanych przez nas, tematycznych, miesięcznych zdarzeń losowych, które znajdują się w tym temacie. Rzuć kostką i sprawdź, co na Ciebie czeka.

Kod rzutu: 1d15
Instrukcja: link

mów mi

10poziom

999punkty

Mistrz Gry

Awatar użytkownika

y/o

cm

brak odznak

Post »

chybił - trafił

Lista aktualnych zadań

1. Początek wiosny, to idealny czas na to, aby pomyśleć o przeprowadzeniu gruntownych porządków we własnym domu lub mieszkaniu. Pozbyć się niepotrzebnych sprzętów, ubrań, butów i innych rzeczy, które niepotrzebnie zajmują miejsce. I taka właśnie myśl przyświecała Tobie, kiedy postanowiłeś zakasać rękawy oraz zabrać się do działania. Szkoda tylko, że jak to już bywa w takich sytuacjach... chęci były dobre, ale na nich właśnie się skończyło. Kilka godzin później okazało się, że dzięki Twojej ciężkiej pracy z domu zniknęło coś, co nie było pozbawione wartości i znikać jednak nie powinno. Dasz radę to odzyskać? I co ważniejsze - pamiętasz, co z tą rzeczą zrobiłeś?

2. Wypad za miasto z rodziną, partnerem lub przyjaciółmi, zwłaszcza, że od pierwszych dni marca pogoda staje się coraz przyjemniejsza, zdawał się doskonałym pomysłem. I możliwe nawet, że faktycznie takim właśnie był - do czasu. Wydawało Ci się, że doskonale znasz drogę i żadne mapy nie będą Tobie potrzebne. Szkoda tylko, że rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Brak zasięgu w telefonie i okolica, której nie poznajesz. Dookoła sam las. Miało być tak pięknie, a wyszło... wyszło jak zwykle.

3. Przyszła wiosna, a wraz z nią myśl... może czas zadbać o odpowiednią formę na lato? Odpowiedni strój? Jest. Obuwie? Również? Trasa? Wybrana. Dziura? Rzecz jasna zaliczona. Jak to w takich przypadkach bywa, ból okazał się całkiem spory, ale na szczęście dość szybko w okolicy pojawił się koń na bialym ryc... znaczy się rycerz na białym koniu, gotowy udzielić Tobie niezbędnej pomocy.

4. Podczas przygotowywania obiadu, odbierasz telefon od pracownika pewnej firmy, który informuje Ciebie, że w związku ze śmiercią Twojego dalekiego krewnego, to właśnie na Ciebie spada obowiązek spłaty sporego kredytu. Jak wybrniesz z tej sytuacji? Zapłacisz, czy jednak... zdecydujesz się zadbać o swój interes i nie zgodzisz się na takie bezprawie?

5. Wracając do domu z zakupów, dostrzegasz na ziemi... mrówki! Całkiem sporą ilość mrówek. Szybka inspekcja i już wiadomo, co się stało. Przyciągnęła je pewna słodka i lepka substancja znajdująca się na podłodze w jednym z pomieszczeń. Poradzisz sobie z tą sytuacją?

6. Ostatnie dni były pełne... atrakcji. Było ich na tyle dużo, że nadal nie doszedłeś z tym wszystkim do siebie. Przynajmniej nie do końca. Tylko czy może to stanowić dobre wytłumaczenie dla pieszego, którego przez własną nieuwagę o mały włos nie potrąciłeś na pasach? No cóż. Przekonajmy się!

7. Wizyta w Burlington City Hall miała zająć Ci ledwie kilka minut. Umówione spotkanie. Jeden dokument, który należało odebrać. Jedno potwierdzenie odbioru, które należało podpisać. Nic skomplikowanego? Pewnie i owszem - do czasu, kiedy w drodze do odpowiedniego pomieszczenia, nie spotka Ciebie mała niespodzianka w postaci awarii windy. Przycisk alarmu nie działa. W telefonie rozładowała się bateria. Przetrwasz to?

8. Wracając do domu znajdujesz w parku samotnego, głodnego i przestraszonego szczeniaka. Jako człowiek wielkiego serca, postanawiasz zabrać go do domu. Przynajmniej na kilka godzin. Co zrobisz z nim w następnej kolejności?

9. W parku znalazłeś portfel wypchany gotówką. Zatrzymasz go, zaniesiesz na policję czy na własną rękę będziesz próbować odnaleźć jego właściciela?

10. Idąc ulicą, natknąłeś się na samotne pudełko stojące obok skrzynki pocztowej. W środku znalazłeś... małego, wystraszonego kociaka. Zatrzymasz go czy oddasz do schroniska? A może wręcz przeciwnie, zignorujesz pudełko i pójdziesz dalej, zostawiając rudego kotka samego sobie?

11. Podczas zakupów w Hannaford Supermarket, z powodu małego roztargnienia zabierasz wózek z zakupami należącymi do innego klienta. Niezręczna sytuacja?

12. Cholera jedna wie, jak do tego doszło, ale wszystko wskazuje na to, że zostałeś właśnie pozbawiony prądu. Nie działają żadne sprzęty, nie ma światła, a przecież rachunki opłaciłeś na czas. Czyżby przytrafiła się Tobie mała awaria? Może to najwyższy czas na to, aby pomyśleć wreszcie o remoncie albo przeprowadzce do innego mieszkania?

13. Ostatnim czego spodziewałeś się po powrocie do domu po pracy, były otwarte drzwi oraz... brak kilku, istotnych elementów wyposażenia mieszkania. Chociażby telewizora. Laptopa, który znajdował się na stoliku w salonie. A także lampy, którą - cholera jasna - dopiero co otrzymałeś w prezencie. Nie było tutaj miejsca na wątpliwości. Miało miejsce włamanie. Chyba czas najwyższy wezwać policję.

14. W Twoje ręce wpada ulotka od kręgielni Spare Time Colchester, informująca o turnieju dla amatorów organizowanym w trzecią sobotę marca. Może to całkiem niezły pomysł na miło spędzony weekend? W końcu odrobina rywalizacji nikomu jeszcze nie zaszkodziła.

15. Pojawiły się wyniki Twoich ostatnich, rutynowych badań i krótko mówiąc - nie są one najlepsze. Błąd pracownika laboratorium, czy może faktycznie dzieje się z Tobą coś niepokojącego? Koniecznie to sprawdź!
@Olivia Rhodes @Effie O'Thorn @Mae Williams @Tracy Woodridge @Joy Cartwright @Carmen Henderson @Lupe Martinez @Joyce Sanders @Sarah Hardman @Julie Cullen @Elisabeth Cullen @Hope Pelletier @Gwen Parker @Callie Carter @Sophie Hastings @Danielle Cullen @Amy Barlow @Aurora McCallister @Vanessa Watson @Chiara Redfield @Liv O'Sullivan @Lydia Byard @Julia Hayworth @Claire Robbins @Drea Wyatt @Esis Fletcher @Sarah Müller @Riley Grant @Jenna Fletcher @Ava Johnson @Allison Miller @Willow Jezioranski @Lysandra Cullen @Sunny Cullen @Holly Salinger @Lucy Whitford @Cornelia Granger @Josephine Watson @Lousie Whitford @Hattie Boyce-Clarke @Cindy Morel @Annabelle Rodgers @Bryony Hayworth @Pearl McGowan @Audrey Rouston @Octavia Barnett @Mercedes Johnson @Ella Weasley @Nicolette Harris @Laura Wayland @Astrid Laurence @Toni Nichols @Ree Burrows @Tanya Cryan @Riley Coleman @Corinne Ross @Rosalie O'Thorn @India Millstone @Hunter Sinclair @Sky Fox @Theodore Miller @Christian Linden @Deckard Reid @Calvin Hedworth @Rafe Odinson @Blake Atwood @Alphonso Kingston @Cooper Hardman @Andrew Hardman @Brian Rodgers @Holden Gallagher @Thomas Winchester @Zeke Warner @Deimos Lambrakis @Isaac Max Brown @Gabriel Moriarty @James Lockwood @Cayden Sanders @Richard Welsh @Douglas Throndsen @Gabriel Hughes @John Wright @Richard Parker @Ashton Whiteford @Micah Dante @Luke Houghton @Everett Hastings @Seth Talbott @Dolph Wanamaker @Elliott Langley @Nemo Delany @Jeffrey Bradford @Klaus Weasley @Kieran O'Thorn @Victor Snowdon @Aleks Lambrakis @Florin Bowden @Gareth Thomason @Ben Fletcher @Deacon Barnett @Mike Coleman @Liam O'Thorn @Thomas Romero @William Watson @Jeremy Pelletier @Timothee Cryan @Aiden Sanders @Simon Wheeler @Josh Gold @Jeremiah Bradford @Levi Wenzel

mów mi

10poziom

999punkty

Blake Atwood

trener hokeja

Awatar użytkownika

32 y/o

191 cm

hokej

jedyna

miłość?

Downtown