Dlaczego ona?

Mistrz Gry

Awatar użytkownika

y/o

cm

brak odznak

Post »

Dlaczego ona?

Kochani! :love:
W dniu dzisiejszym przychodzimy do was z pewną nowością dotyczącą wątku Dlaczego ona? Mianowicie, wraz z pojawieniem się kolejnych listów, na forum pojawiać się będą również zagadki o różnym stopniu trudności. Czasami ukryte wskazówki będzie można dostrzec już na pierwszy rzut oka, w innym przypadku zaś będą one wymagały nieco większego zaangażowania. Mamy nadzieje, że wszystkim dostarczą wystarczająco dużo dobrej zabawy.

Jakie są zasady zabawy?
1. Odnalezione wskazówki należy przesłać w ciągu 48h godzin na konto Mistrza Gry, informując o wysłanym PW poprzez odpowiedź w tym temacie.
2. PW ze wskazówkami należy wysłać z wykorzystaniem poniższego wzoru. W punkcie dodatkowe informacje, możecie zamieścić wszystko, co w kontekście wskazówki znajdziecie na forum. Czytajcie opisy, przeglądajcie kalendarium, sprawdzajcie karty postaci.
3. Od graczy, którzy wyślą PW jako pierwsi, zależeć będzie to, w jaki sposób potoczy się dalej fabuła - istotne dla rozwoju wydarzeń informacje mogą dotrzeć do policji, gazety lub straży sąsiedzkiej.
4. Użytkownicy aktywnie biorący udział w zabawie, mogą liczyć na nagrody w postaci punktów fabularnych.

Kod: Zaznacz cały

[b]Odczytana wskazówka: [/b]co zostało ukryte w liście?
[b]Dodatkowe informacje: [/b]czy możesz podać dodatkowe informacje?
[b]Komu przekazujesz informacje:[/b] policja / lokalna gazeta / straż sąsiedzka

@Ava Johnson @Olivia Rhodes @Mae Williams @Tracy Woodridge @Joy Cartwright @Carmen Henderson @Bowie Stevens @Joyce Sanders @Sarah Hardman @Julie Cullen @Elisabeth Cullen @Gwen Parker @Sophie Hastings @Danielle Cullen @Amy Barlow @Aurora McCallister @Vanessa Watson @Chiara Redfield @Liv O'Sullivan @Lydia Byard @Julia Hayworth @Gina Gallagher @Mara Ellsworth @Claire Robbins @Yala Philippakis @Drea Wyatt @Esis Fletcher @Sarah Müller @Angelina Atwood @Riley Grant @Jenna Fletcher @Allison Miller @Willow Jezioranski @Sunny Cullen @Holly Salinger @Lucy Whitford @Cornelia Granger @Josephine Watson @Cindy Morel @Annabelle Rodgers @Bryony Hayworth @Pearl McGowan @Audrey Rouston @Octavia Barnett @Mercedes Johnson @Hope Pelletier @Ella Weasley @Lysandra Cullen @Astrid Laurence @Toni Nichols @Ree Burrows @Riley Coleman @Corinne Ross @Lennon A. Sullivan @Rosalie O'Thorn @India Millstone @Sky Fox @Theodore Miller @Christian Linden @Rafe Odinson @Blake Atwood @Alphonso Kingston @Cooper Hardman @Andrew Hardman @Brian Rodgers @Holden Gallagher @Thomas Winchester @Zeke Warner @Isaac Max Brown @Gabriel Moriarty @James Lockwood @Cayden Sanders @Richard Welsh @John Wright @Ashton Whitford @Everett Hastings @Seth Talbott @Dolph Wanamaker @Hayden Smith @Nemo Delany @Elliott Langley @Jeffrey Bradford @Kieran O'Thorn @Victor Snowdon @Florin Bowden @Ben Fletcher @Deacon Barnett @Mike Coleman @Liam O'Thorn @Thomas Romero @William Watson @Jeremy Pelletier @Rami Salinger @Aiden Sanders @Josh Gold @Levi Wenzel@Deimos Lambrakis @Aleks Lambrakis @Nicolette Harris @Callie Carter @Simon Wheeler @Lousie Whitford @Luke Houghton

mów mi

10poziom

999punkty

Victor Snowdon

web developer i grafik

Awatar użytkownika

25 y/o

188 cm

the sun dont shine but it never did

and when it rains it fucking pours

but I think I like it

South End

brak odznak

Post »

wysłana odpowiedź :shy:
udzielona odpowiedź nie jest prawidłowa - próbuj dalej!

luczkowa#6559mów mi

6poziom

103punkty

Victor Snowdon

web developer i grafik

Awatar użytkownika

25 y/o

188 cm

the sun dont shine but it never did

and when it rains it fucking pours

but I think I like it

South End