Straż Sąsiedzka

Mistrz Gry

Post autor: Mistrz Gry »

Straż sąsiedzka

Ostatnie wydarzenia mające miejsce w miasteczku, pokazujące jak niewiele trzeba, żeby doszło do tragedii, zainspirowały mieszkańców Burlington do stworzenia organizacji, o której mamy przyjemność wszystkich poinformować i do dołączenia do której gorąco zachęcamy.

Wraz z dzisiejszym wieczorem rusza nabór chętnych do dołączenia do Straży Sąsiedzkiej

Celem uzyskania szczegółowych informacji, należy kontaktować się ze Stevenem Johnsonemm oraz Charlesem Bradfordem. Nie pozwólmy, żeby kolejne młode kobiety musiały przejść przez takie samo piekło, jak te przez które przeszły Elene oraz Dove. Pomóżmy sobie, pomóżmy innym i dorwijmy tego zwyrodnialca!

Kochani! W dniu dzisiejszym mamy przyjemność zaprosić wszystkich chętnych chcących pomóc w schwytaniu mordercy z Burlington, do dołączenia do Straży Sąsiedzkiej. Gwarantujemy, że członkostwo w tej organizacji zapewni wam sporo frajdy oraz dobrej zabawy. Nie zastanawiajcie się, zapisujcie się już dzisiaj.

Jakie mamy wymagania?

- postać powinna mieć ukończone 21 lat;
- mile widziani mężczyźni, kobiety proszone są o zastanowienie się dwa razy przed wysłaniem zgłoszenia;
- pełna dyspozycyjność;

A do tego zgoda na ingerencje MG, bez której ani rusz!

W celu dołączenia nie trzeba wypełniać żadnych kodow, a jedynie dodać post w tym temacie. Zapraszamy <3

@Willow Jezioranski @Ava Johnson @Neva McMillan @Lila Warner @Danica Raynes @Aden Halsberg @Katya Bauer @Lizzy Callaghan @Tracy Woodridge @Joy Cartwright @Samantha Lockwood @Enigma Howland @Maxine Griffin-Reyes @Ophelia Atwood @Maureen Westwood @Joyce Sanders @Sarah Hardman @Frankie Bradford @Harper Davis @Charly Fletcher @Gwen Parker @Alyssa Langford @Sophie Hastings @Virginia Walker @Danielle Miller @Maddie Shelburne @Lourdes Howland @Vanessa Johanson @Sophia Sherman @Etta Henderson @Marceline Flores @Julia Hayworth @Sia Gallagher @Charlie Fairbairn @Freya Mikkelsen @Mara Ellsworth @Yala Philippakis @Drea Wyatt @Everest Carter @Pandora Wimmer @Margaret Noel-Hatch @Riley Grant @Verde Rowenbury @Deborah Finsbury @Jenna Wheeler @Katelyn Warner @Allison Miller @Amy Barlow @Skylar Warner @Iskra Markovitch @Joanna Sevier @Holly Salinger @Clara Bradford @Josephine Watson @Vera Alarcon @Joselyn Phillips @Bryony Hayworth @Dylan Patterson @Audrey Rouston @Layla Woods @Junko Saxton @Octavia Barnett @Hope Pelletier @Audrey Bradford @Signe Engebretsen @Clementine Westby @Adrianne Baginsky @Elizabeth Quinn @Jamie Coleman @Ree Burrows @Frances Reynolds @Megan Bundy @Corinne Ross @Theodore Miller @Roderick Faringham @Sawyer Bradford @Jake Russel @Blake Atwood @Clayton Hensley @Jasper Hansen @Cooper Hardman @Andrew Hardman @Elijah White @Willy Skjeggestad @Holden Gallagher @Lancelot Carter @Zeke Warner @Jack Storm @Erik Doughall @Tyler Hill @James Lockwood @Daniel Lockwood @Oliver Sanders @Blaise Summerwood @John Wright @Sean Wheeler @Felix Lambert @Ryan Hayes @Desmond Garcia Ruiz @Cameron Sanders @Randall O'Phelann @Remor Laverne@Seth Talbott @Hayden Smith @Matthew Bradford @Anthony Davis @Christopher Pelletier @Charles Morgan @Keith Lewis @Elliott Langley @Preston Salinger @Jackson Torres @Malik Murray @Benjamin Goodchild @Evan Webster @Cillian Doherty @Newton McMillan @Frederic Kennedy @Joel Goldstein @William Watson @Rami Salinger @Xavier Stanton @Aiden Sanders @Owen Pires @Teddy Mason @Deirdre Wright @Cassey Navarro @Jamie Sullivan @Steven Monaghan @Bella Heraldson @William Darcy @Marmaduke Puke @Noah McCallister @Trish Stenberg

mów mi

Jestem Legendątytuł fabularny

999 pktzebrane punkty

William Watson

35 y/o181 cm Dowódca bazy 158 F.W.

Awatar użytkownika

Centennial

Post autor: William Watson »

Major Watson kuśtyka na pomoc! Nie jestem może zbyt sprawny w tym momencie, ale swojej żony będę bronił jak lew! ;)

mów mi

Praktykanttytuł fabularny

0 pktzebrane punkty

Seth Talbott

32 y/o189 cm żołnierz

Awatar użytkownika

próbuje ogarnąć głowę

inaczej nie wróci do służby

i Joy na tym cierpi najbardziej

Downtown

Post autor: Seth Talbott »

Zgłaszam Talbotta a co

mów mi

0 pktzebrane punkty

Zeke Warner

27 y/o194 cm tatuażysta

Awatar użytkownika

robi tatuaże

koci tata

i spełniony artysta

Downtown

Post autor: Zeke Warner »

Zgłaszam Zeke :>

Brakmów mi

0 pktzebrane punkty

Pearl McGowan

30 y/o165 cm dziennikarka

Awatar użytkownika

dziennikarka w lokalnej gazecie

uciekła sprzed ołtarza

znana córka senatora stanu Vermont

Downtown

Post autor: Pearl McGowan »

Pearl nie przepuści takiej okazji, bo może podczas tej straży złapać mordercę!

Brakmów mi

12 pktzebrane punkty

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrz Gry”