@sprawiedliwość_dla_dove

Mistrz Gry

Awatar użytkownika

y/o

cm

brak odznak

Post »

@pomóż_znaleźć_dove

Dove Johnson zaginęła 06/10/2020r. Ostatni raz była widziana w okolicy Burlington High School. Jeśli masz jakieś informacje na jej temat, nie zwlekaj i się nimi podziel - z nami, rodziną oraz z policją.

napisz, o czym myślisz

wyślij
@pomóż_znaleźć_dove
Obrazek
odpowiedz udostępnij
@pomóż_znaleźć_dove
PILNE!

6 października 2020 roku zaginęła Dove Johnson - ukochana córka i uczennica, aktywnie udzielająca się w Boys & Girls Club of Burlington.

Rodzina ostatni raz widziała Dove 6 października 2020 roku przed godziną ósmą rano, kiedy dziewczyna wychodziła do szkoły, gdzie uczestniczyła we wszystkich planowanych na ten dzień zajęciach. Nie wiadomo, gdzie udała się po wyjściu ze szkoły. Nie wróciła do domu. Nie pojawiła się na umówionych spotkaniach ze znajomymi.

Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionej, proszony jest o niezwłoczny kontakt z komendą policji pod numerem alarmowym 911. Informacje można wysyłać również na naszą skrzynkę pocztową na portalu BVT.

Prosimy o jak największą ilość udostępnień, sprawa jest pilna! Rodzina i znajomi zaginionej proszą o pomoc w znalezieniu ich córki! Dziękujemy Wam za pomoc w imieniu rodziny oraz naszym.

Dove, gdziekolwiek jesteś - jeśli to czytasz, wróć do domu!
odpowiedz udostępnij
Zapraszamy do komentowania i udzielanie się na BVT :>

Chcesz udostępnić powyższe posty? Skorzystaj z kodów.

spoiler (pokaż/ukryj zawartość)

@Ava Johnson @Neva McMillan @Lila Warner @Aden Halsberg @Theresa Salinger @Katya Bauer @Lizzy Callaghan @Avalon Atwood @Joy Cartwright @Honey Lanaghan @Maxine Griffin-Reyes @Cecilia Atwood @Ophelia Atwood @Lindsay Hayworth @Liv Pearson @Becky Hawkins @Maureen Westwood @Joyce Sanders @Frankie Bradford @Harper Davis @Charly Fletcher @Gwen Parker @Mia Gardner @Sophie Hastings @Virginia Walker @Moira Brown @Lourdes Howland @Marina Carvajal @Pandora McMillan @Vanessa Johnson @Indy Hamilton @Persephone Blanchard @Julia Hayworth @Sia Gallagher @Charlie Fairbairn @Mara Ellsworth @Noli Sandersen @Celia Finsbury @Aurora Pelletier-Wilson @Avery McCarthy-Hamilton @Riley Grant @Brooklyn McCarthy @Siri Winfrey @Deborah Finsbury @Jenna Wheeler @Aspen Westby @Katelyn Warner @Allison Miller @Amy Barlow @Elene Cohen @Joanna Sevier @Elise Blanchard @Audrey Rouston @Clara Bradford @Josephine Watson @Cassie Atwood @Vera Alarcon @Joselyn Phillips @Nora Blanchard @Maya Kirby @Bryony Hayworth @Dylan Patterson @Layla Woods @Octavia Barnett @Hailee Salinger @Josie Hartley @Hope Pelletier @Enigma Howland @Marianne Reeves @Audrey Bradford @Hannah Winchester @Adrianne Baginsky @Frances Reynolds @Laura Atwood @Megan Bundy @Evelynn Bennett @Colette Rose Jones @Corinne Ross @Minnie Ralston @Winnie Carballo @Theodore Miller @Darren Caldwell @Andrew Ferreiro @Roderick Faringham @Sawyer Bradford @Calypso Shelburne @Jake Russel @Christopher Patterson @Blake Atwood @Clayton Hensley @Jasper Hansen @Raphael Atwood @Bellamy Wilson @Willy Skjeggestad @Holden Gallagher @Colin Hartley @Oliver Hollow @Marcus Clinton @Tyler Hill @Ezra Sinclair @Danny Johnson @Nicholas Salinger @James Lockwood @Cayden Sanders @Blaise Summerwood @Mickey Coleman @Carrington Atwood @Sean Wheeler @Phoenix Lambert & @Felix Lambert @Ryan Hayes @Desmond Garcia Ruiz @Cameron Sanders @Elliot Woods @Caine Hamilton @Romeo Johnson @Nathaniel Johnson @Matthew Bradford @Anthony Davis @Nemo Delany @Charles Morgan @Frank Holsworth @Raymond Barrett
@Elliott Langley @Jeffrey Bradford @Nate Turner @Felipe Jones @Curtis Cline @Jackson Torres @Malik Murray @Kenny Barnett @Peter Barnett @Jon Delon @Troy Hover @Evan Webster @Sandy Hampton @Newton McMillan @Adam Hayworth @Frederic Kennedy @Rami Salinger @Aiden Sanders @Miles Kirby @Dalien Ellis @Valentin Lebedev @Arthur Bennett

mów mi

10poziom

999punkty

Jackson Torres

Uczeń/Hokeista

Awatar użytkownika

17 y/o

187 cm

hokeista

myślę o Ginny i małym

ale czy podołam?

Centennial

brak odznak

Post »

@JackT10
Wchodzę w zakład, że Cayden Sanders maczał w tym palce!!
odpowiedz udostępnij
@Cayden Sanders @Mistrz Gry

Brakmów mi

4poziom

56punkty

Gwen Parker

Policjantka na stażu

Awatar użytkownika

20 y/o

159 cm

Stać! Policja!

I need to move on.

I don't know if I wanna love again

North End

Obrazek

Post »

@Gwendolyne
Ogarnij się Jackson, to nie jest dobry temat do żartów...
odpowiedz udostępnij
@Jackson Torres

Liv #4000mów mi

Love of my lifepoziom

6punkty

Sawyer Bradford

właściciel szkoły narciarskiej

Awatar użytkownika

36 y/o

189 cm

If I know what love is

it is because of you

South End

brak odznak

Post »

@bradford
Dove, gdziekolwiek jesteś - wróć do domu. Czekamy na Ciebie.
odpowiedz udostępnij

Paciamów mi

2poziom

13punkty

Evan Webster

starszy architekt

Awatar użytkownika

32 y/o

184 cm

pan architekt

ma duże ambicje

i 3-letnią córkę

North End

brak odznak

Post »

@evanwebster
Oby szybko się odnalazła cała i zdrowa... Dużo wsparcia dla rodziny!
odpowiedz udostępnij

mów mi

3poziom

26punkty

Ava Johnson

trenerka łyżwiarstwa

Awatar użytkownika

29 y/o

165 cm

trenerka łyżwiarstwa

jak mu powiedzieć

że wciąż go kocham

Outside

brak odznak

Post »

@Ava_On_Ice
Dove, tęsknimy i czekamy. Wróć do domu
odpowiedz udostępnij

Reiven/Reimów mi

Love of my lifepoziom

50punkty

Mistrz Gry

Awatar użytkownika

y/o

cm

brak odznak

Post »

@sprawiedliwość_dla_dove

20 października 2020 roku znaleziono ciało Dove Johnson. Niewiele wiadomo na temat jej śmierci, sprawą zajmuje się policja. Jeśli jesteście w posiadaniu istotnych informacji, prosimy - przekażcie je właściwym organom.

napisz, o czym myślisz

wyślij
@sprawiedliwość_dla_dove
Jak zapewne wszyscy wiecie, w dniu wczorajszym na terenie Centennial Woods, zostało znalezione ciało 17-letniej Dove Johnson. Na ten moment niewiele wiadomo na temat okoliczności śmierci dziewczyny, jednakże policja stara się zrobić ile tylko jest w stanie, aby możliwie najszybciej rozwiązać tę sprawę. Jeśli jesteście w posiadaniu informacji, które mogą pomóc w znalezieniu sprawcy, prosimy - przekażcie je czym prędzej właściwym organom. Każda z nich może być w tej sytuacji na wagę złota.
Na samym końcu prosimy - uważajcie na siebie oraz swoich najbliższych. W tej sytuacji wszyscy musimy dbać o swoje bezpieczeństwo.
odpowiedz udostępnij
@sprawiedliwość_dla_dove
W dniu 21.10.2020, @pomóż_znaleźć_dove zmieniło nazwę swojego profilu na:
@sprawiedliwość_dla_dove.
odpowiedz udostępnij
@pomóż_znaleźć_dove
Obrazek
odpowiedz udostępnij
@pomóż_znaleźć_dove
PILNE!

6 października 2020 roku zaginęła Dove Johnson - ukochana córka i uczennica, aktywnie udzielająca się w Boys & Girls Club of Burlington.

Rodzina ostatni raz widziała Dove 6 października 2020 roku przed godziną ósmą rano, kiedy dziewczyna wychodziła do szkoły, gdzie uczestniczyła we wszystkich planowanych na ten dzień zajęciach. Nie wiadomo, gdzie udała się po wyjściu ze szkoły. Nie wróciła do domu. Nie pojawiła się na umówionych spotkaniach ze znajomymi.

Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionej, proszony jest o niezwłoczny kontakt z komendą policji pod numerem alarmowym 911. Informacje można wysyłać również na naszą skrzynkę pocztową na portalu BVT.

Prosimy o jak największą ilość udostępnień, sprawa jest pilna! Rodzina i znajomi zaginionej proszą o pomoc w znalezieniu ich córki! Dziękujemy Wam za pomoc w imieniu rodziny oraz naszym.

Dove, gdziekolwiek jesteś - jeśli to czytasz, wróć do domu!
odpowiedz udostępnij
Zapraszamy do komentowania i udzielanie się na BVT :>

Chcesz udostępnić powyższe posty? Skorzystaj z kodów.

spoiler (pokaż/ukryj zawartość)

@Ava Johnson @Neva McMillan @Lila Warner @Aden Halsberg @Theresa Salinger @Katya Bauer @Lizzy Callaghan @Avalon Atwood @Joy Cartwright @Honey Lanaghan @Maxine Griffin-Reyes @Cecilia Atwood @Ophelia Atwood @Lindsay Hayworth @Liv Pearson @Becky Hawkins @Maureen Westwood @Joyce Sanders @Frankie Bradford @Harper Davis @Charly Fletcher @Gwen Parker @Mia Gardner @Sophie Hastings @Virginia Walker @Moira Brown @Lourdes Howland @Marina Carvajal @Pandora McMillan @Vanessa Johnson @Indy Hamilton @Persephone Blanchard @Julia Hayworth @Sia Gallagher @Charlie Fairbairn @Mara Ellsworth @Noli Sandersen @Celia Finsbury @Aurora Pelletier-Wilson @Avery McCarthy-Hamilton @Riley Grant @Brooklyn McCarthy @Siri Winfrey @Deborah Finsbury @Jenna Wheeler @Aspen Westby @Katelyn Warner @Allison Miller @Amy Barlow @Elene Cohen @Joanna Sevier @Elise Blanchard @Audrey Rouston @Clara Bradford @Josephine Watson @Cassie Atwood @Vera Alarcon @Joselyn Phillips @Nora Blanchard @Maya Kirby @Bryony Hayworth @Dylan Patterson @Layla Woods @Octavia Barnett @Hailee Salinger @Josie Hartley @Hope Pelletier @Enigma Howland @Marianne Reeves @Audrey Bradford @Hannah Winchester @Adrianne Baginsky @Frances Reynolds @Laura Atwood @Megan Bundy @Evelynn Bennett @Colette Rose Jones @Corinne Ross @Minnie Ralston @Winnie Carballo @Theodore Miller @Darren Caldwell @Andrew Ferreiro @Roderick Faringham @Sawyer Bradford @Calypso Shelburne @Jake Russel @Christopher Patterson @Blake Atwood @Clayton Hensley @Jasper Hansen @Raphael Atwood @Bellamy Wilson @Willy Skjeggestad @Holden Gallagher @Colin Hartley @Oliver Hollow @Marcus Clinton @Tyler Hill @Ezra Sinclair @Danny Johnson @Nicholas Salinger @James Lockwood @Cayden Sanders @Blaise Summerwood @Mickey Coleman @Carrington Atwood @Sean Wheeler @Phoenix Lambert @Felix Lambert @Ryan Hayes @Desmond Garcia Ruiz @Cameron Sanders @Elliot Woods @Caine Hamilton @Romeo Johnson @Nathaniel Johnson @Matthew Bradford @Anthony Davis @Nemo Delany @Charles Morgan @Frank Holsworth @Raymond Barrett @Elliott Langley @Jeffrey Bradford @Nate Turner @Felipe Jones @Curtis Cline @Jackson Torres @Malik Murray @Kenny Barnett @Peter Barnett @Jon Delon @Troy Hover @Evan Webster @Sandy Hampton @Newton McMillan @Adam Hayworth @Frederic Kennedy @Rami Salinger @Aiden Sanders @Miles Kirby @Dalien Ellis @Valentin Lebedev @Arthur Bennett @Margo Palicki @Elisabeth Sorrentino @Freya Mikkelsen @Elliot F. Shelley @Donovan Faringham @Erik Doughall @Zeke Warner @Pandora Wimmer @Ree Burrows @John Wright

mów mi

10poziom

999punkty

Sawyer Bradford

właściciel szkoły narciarskiej

Awatar użytkownika

36 y/o

189 cm

If I know what love is

it is because of you

South End

brak odznak

Post »

@bradford
Dove, nie zasłużyłaś na taki los. Mam nadzieję, że jesteś teraz w innym, lepszym miejscu - w miejscu, w którym istnieje sprawiedliwość. W miejscu, w którym codziennie jesz swoje ulubione lody i czytasz ukochane książki. Liczę na to, że Twojego mordercę szybko spotka surowa kara. Śpij spokojnie, dzieciaku, i pozdrów ode mnie anioły.
odpowiedz udostępnij
Obrazek

Paciamów mi

2poziom

13punkty

Jackson Torres

Uczeń/Hokeista

Awatar użytkownika

17 y/o

187 cm

hokeista

myślę o Ginny i małym

ale czy podołam?

Centennial

brak odznak

Post »

@JackT10
A jednak to prawda :(
Kurczę... mam nadzieję, że złapią mordercę.
Rest in peace Dove 💔
odpowiedz udostępnij

Brakmów mi

4poziom

56punkty

Ava Johnson

trenerka łyżwiarstwa

Awatar użytkownika

29 y/o

165 cm

trenerka łyżwiarstwa

jak mu powiedzieć

że wciąż go kocham

Outside

brak odznak

Post »

@Ava_On_Ice
W imieniu swoim i rodziny, chciałabym podziękować za wsparcie i wszelką dotychczasową pomoc. Jednocześnie prosimy o uszanowanie faktu, że nasza rodzina jest obecnie w żałobie.
odpowiedz udostępnij

Reiven/Reimów mi

Love of my lifepoziom

50punkty

ODPOWIEDZ

Wróć do „BVT”