Allison Miller

Allison Miller

nauczycielka historii

Awatar użytkownika

30 y/o

160 cm

chciała zacząć od nowa

ale Theo pojawił się w mieście

i to wszystko skomplikowało

Downtown

Obrazek

Post »

Allison Miller- ft. Julianne Hough -

Nenemów mi

1poziom

1punkty

Burlington

Awatar użytkownika

y/o

cm

brak odznak

Post »

akcept!witamy w burlington

Karta Twojej postaci została właśnie zaakceptowana. Od tego momentu jesteś pełnoprawnym mieszkańcem naszego miasta, a co za tym idzie - możesz dołączyć do wspólnej zabawy! Pamiętaj, że czas na napisanie pierwszego posta wynosi 3 dni. Nie zmarnuj go. Jeśli masz problem ze znalezieniem współgracza, możesz zerknąć do tematu kto zagra. Nie zapomnij założyć tematów osobistych. Dzięki nim prowadzenie postaci stanie się dużo łatwiejsze.

STATUS MATERIALNY: niski

mów mi

10poziom

999punkty

Mistrz Gry

Awatar użytkownika

y/o

cm

brak odznak

Post »

wpis od MG

Mało kto spodziewał się, że sprawa Dove Johnson zdoła przycichnąć w ciągu zaledwie dwóch, trzech tygodni. To było zbyt poważne, to było zbyt bestialskie, żeby ludzie w tak krótkim czasie byli w stanie przejść nad tym do porządku dziennego. Nikt jednak nie spodziewał się tego, że morderstwo uczennicy kolejny raz stanie się głównym tematem nowego wydania miejscowej gazety. Sensacją, która miałaby zachęcić mieszkańców Burlington do wydania pieniędzy. Cholera jedna wie, w jaki sposób do tego doszło, ale zdjęcia z miejsca zbrodni oraz fotografie wykonane w późniejszym czasie, trafiły w ręce pismaków. Teraz mógł je obejrzeć każdy. Tyle dobrego, że przed ich opublikowaniem ocenzurowano wszystko to, co ocenzurować należało.

Hej, hej! Wpis od Mistrza Gry, to nic więcej, jak tylko forma dostarczenia Twojej postaci informacji o tym, co aktualnie dzieje się w miasteczku. Nie musisz w związku z tym rozgrywać żadnej fabuły, aczkolwiek jeśli masz taką ochotę, będzie to mile widziane.
Miłej zabawy!
@Allison Miller

mów mi

10poziom

999punkty

Mistrz Gry

Awatar użytkownika

y/o

cm

brak odznak

Post »

masz zadanie! Theodore Miller & Allison Miller

Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.

Hej, hej! Otrzymane zadanie związane jest z zabawą walentynkową, w której zdecydowałeś się wziąć udział. Na jego wykonanie masz czas do 28 lutego, godziny 23:59. Nie zapomnij nas po wszystkim poinformować o jego ukończeniu.
Miłej gry!
@Allison Miller

mów mi

10poziom

999punkty

Zablokowany

Wróć do „Kobiety”