Allison

Allison Miller

nauczycielka historii

Awatar użytkownika

30 y/o

160 cm

chciała zacząć od nowa

ale Theo pojawił się w mieście

i to wszystko skomplikowało

Downtown

Obrazek

Post »

Allison Miller

> W Burlington od kilku tygodni. Wynajęła niewielkie mieszkanie w centrum przy Church Street i zatrudniła się w miejscowej szkole, jako nauczycielka historii.
> Pochodzi z Pittsfield w stanie Massachusetts. Rodzinne miasto opuściła przez wzgląd na pewne wydarzenia, z którymi jest powiązana za sprawą swojego męża.
> Mężatka i matka 4 letniej dziewczynki.
> Ogółem miła i sympatyczna z niej dziewczyna, coś się wymyśli dla każdego. :hug:

relacje pozytywne

Imię Nazwisko - opis relacji

relacje negatywne

relacje neutralne

Nenemów mi

1poziom

1punkty

Josephine Hartley

dziennikarka

Awatar użytkownika

33 y/o

176 cm

chcę biegać za sensacjami

ale jedyną sensacją w moim życiu

jest nieprzypalony obiad

Centennial

brak odznak

Post »

Obrazek
siema @Allison Miller dasz coś? <3

mów mi

2poziom

13punkty

Allison Miller

nauczycielka historii

Awatar użytkownika

30 y/o

160 cm

chciała zacząć od nowa

Downtown

Obrazek

Post »

@Josie Hartley nie bardzo widzę punkt zaczepienia, ale może w przyszłości coś się wymyśli. Na ten moment mogę co najwyżej zaprosić do jakiejś luźnej fabułki <3

Nenemów mi

1poziom

1punkty

Josephine Hartley

dziennikarka

Awatar użytkownika

33 y/o

176 cm

chcę biegać za sensacjami

ale jedyną sensacją w moim życiu

jest nieprzypalony obiad

Centennial

brak odznak

Post »

@Allison Miller punktem zaczepienia mogą być dzieciaki jej brata, które dalej uczą się w liceum! Josie pewnie pojawia się tam kilka razy aby dopytać o dzieciaki albo ewentualnie usprawiedliwić ich głupie wybryki :D

mów mi

2poziom

13punkty

Allison Miller

nauczycielka historii

Awatar użytkownika

30 y/o

160 cm

chciała zacząć od nowa

Downtown

Obrazek

Post »

@Josie Hartley rok szkolny właściwie ledwie się zaczął (przełom sierpnia i września), a Allison jest tutaj całkiem nowa. Owszem, zapewne zainteresowała się dzieciakami, ale nie widzę jej jako opiekuna jakiejś "klasy", bo jest tutaj od niedawna. Tym samym kontakt z rodzicami/opiekunami jeszcze większy nie jest, ale od tego może się zacząć znajomość Josie i Allison w najbliższej przyszłości. Pierwsza wywiadówka, albo jakieś spotkanie, bo dzieciaki podpadły/sprawiają problemy. O ile dobrze zrozumiałam, stracili rodziców, a to trochę komplikuje sprawy, więc pewnie rzeczywiście w szkole bywasz całkiem często. Także to ewentualna szansa nawet na pierwszą grę :>

Nenemów mi

1poziom

1punkty

Dylan Akila Patterson

manager

Awatar użytkownika

28 y/o

169 cm

rządzę w Rasputin,

babram się w przeszłości

i staram się o nim zapomnieć

Downtown

brak odznak

Post »

przyszłam z sb się lubić, nie? :lol: <3

@Allison Miller

mów mi

4poziom

53punkty

Allison Miller

nauczycielka historii

Awatar użytkownika

30 y/o

160 cm

chciała zacząć od nowa

Downtown

Obrazek

Post »

@Dylan Patterson jaka ze mnie lama :torba:

Jasne! Allison jest tutaj całkiem nowa, dodatkowo mieszkają prawie po sąsiedzku - tylko ulicę dalej. Także pewnie zdarza im się od czasu do czasu odwiedzać te same miejsca w centrum miasta. A skoro z KP Dylan wynika, że jest bardzo kontaktowa, to raczej nie miała problemu zacząć rozmowy, czy inna cholera. Może nie kombinujmy, jakoś mocniej. Ot, wypełniona po brzegi kawiarnia, pilna potrzeba napicia się kawy i jedyne wolne miejsce przy stoliku Allison. Pewnie miało to miejsce jeszcze w sierpniu, zanim turyści wreszcie wyjechali z Burlington. W wakacje zawsze jest tutaj pełno ludzi - nic tylko strzelić sobie w łeb. :>

Nenemów mi

1poziom

1punkty

Dylan Akila Patterson

manager

Awatar użytkownika

28 y/o

169 cm

rządzę w Rasputin,

babram się w przeszłości

Downtown

brak odznak

Post »

jesteś, nie przeczę XD

Myślę, że to całkiem prawdopodobne, że usiadła obok niej, oczywiście pytając o to, czy w ogóle może. Przestrzeń prywatna jest bardzo ważna! Może jakiś turysta jeszcze popchnął ich stolik, kawa się ostatecznie rozlała, Dylan zrobiła awanturę i jeszcze zyskały po całej darmowej, ostatecznie udając się na spacer po okolicy? Skoro była "nowa" to pewnie by jej tu i tam coś pokazała, a potem zaprosiła na imprezę do klubu, by nie czuła się samotna i poznała innych ludzi.

@Allison Miller

mów mi

4poziom

53punkty

Allison Miller

nauczycielka historii

Awatar użytkownika

30 y/o

160 cm

chciała zacząć od nowa

Downtown

Obrazek

Post »

@Dylan Patterson

Z tą imprezą w klubie, to nie jestem do końca pewna, czy Allison by się zgodziła, ale zawsze można próbować ją namówić. Jakieś wyzwanie i te sprawy. :lol:
Zgłoszę się na pewno za jakiś czas po grę, bo trzeba komuś pomarudzić na tego złego @Theodore Miller :roll:

Nenemów mi

1poziom

1punkty

Dylan Akila Patterson

manager

Awatar użytkownika

28 y/o

169 cm

rządzę w Rasputin,

babram się w przeszłości

Downtown

brak odznak

Post »

Dylan umie przekonywać do wielu rzeczy, także myślę, że by się udało. Niech wpada i marudzi, przy dobrym drinku najlepiej się to robi :>

@Allison Miller

mów mi

4poziom

53punkty

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje”